Teamové zprávy

Kalendář UAC na rok 2018

07.04.2018 - So Jarní časovka Bášť           15.04.2018 - Ne První šlápnutí - Nové Strašecí           21.04.2018 - So Časovka do vrchu...

Trofeo Cinelli - VC Hlohovce 2018

V minulém roce jsme odstartovali sezónu na Velké ceně Hlohovce a hned jsme si tento závod zamilovali. I letos budou naše první závodní kilometry patřit Jižní Moravě.

1.1.2018

Do nové sezóny v novém složení,   Naše řady se rozšířily o dvě nové posily a to Jarda Rubeš a Petr Vacek. První společný závod nás čeká v sobotu 24.března na tradičním otvíráku silniční sezóny VC Hlohovce. 

1.1.2018 Milovicka novoročenka

Milovicka novoročenka, Ríša, Petr, Jana a já. Pěkná trasa, pozvolné tempo, vítr kam se podíváš. Díky všem a za rok se těším.  

23.8. ST. JOHANN Rakousko

Ve středu 23.8. se konal v Rakouském ST.JOHANNU světový pohár MASTERS. Na startu nechyběly ani naše barvy. Vláďa Švestka nás reprezentoval v časovce jednotlivců.

9.7.2017 UAC Litvínov Lesná

Dnes nás vítr zavál na sever republiky do Litvínova. Kde se konal tradiční a námi oblíbený závod Litvínov - Lesná. O proti minulým létům byla trasa z důvodu opravy vozovky jednoho z úseků zkrácena z 70 na 53 km. Po příjezdu do Loučné a ostrém startu se přišláply pedály a peloton začal letět. S...

Časovky Kolín a Plaňany

Vláďovi se tento víkend dařilo a umístil se včera i dnes na stupních vítězů. Startoval v Kolíně a v Plaňanech na časovkách a obsadil na obou závodech druhé místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších závodů.

Jarní Klasiky !!

Sezóna je sice na začátku, ale kolotoč závodů dostává rychlé obrátky. S jarní částí sezóny je neodmyslitelně spjat závod Pavé Milovice. Jak název lehce napovídá po asfaltu to nebude nebo spíše převážně. Tento rok jsme se rozhodli jet Jana, Richard a já, kde nás čekalo krušných 80 km. Já jsem to...

22 - 23.4 2017 Běžecké závody

V sobotu 22.dubna se v Milovicích konal již tradiční běh tzv. Milovická MÍLE. Na startu nechyběl ani náš zástupce a Jana Lenčová si doběhla pro nádhérné 1. Místo. Toto umístění zopakovala i dnes V Toušeni. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci teamu.

22.4.2017 Hodkovice EXM časovka

RICHRAD NĚMEC           Nestartoval MARTIN ŠKLÍBA           - Nestartoval PETR BAŘINA              - Nestartoval VLADISLAV ŠVESTKA -  Celkové pořadí -  / v kategorii -  VLASTIMIL KUDLÁČEK -...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Teamové oblečení !!