PARTNEŘI TEAMU !!

Tato fotogalerie je prázdná.

Teamové zprávy

24.10.2015 Malý Toi Toi Cup Trutnov

Po čtrnácti dnech dnech se znovu rozběhl kolotoč domácí cyklokrosové série. V sobotu 24.října hostil další závod Toi Toi Cupu Trutnov. Body si připisovali všechny kategorie kromě mužů Elite. Panovalo nádhérné slunečné podzimní počasí a příroda hrála všemi barvami. I v tomto závodě se na start v...

11.10.2015 Malý Toi Toi Cup Jičín

Hned druhý den následoval malý Toi Toi Cup v Jičíně. I zde se na start na poměrně náročnější trati než v Milovicích postavila naše Jana. Závod se jí vydařil lépe než premiéra v Milovicích a obsadila pěkné 17.místo. Budeme i nadále pilně trénovat a uvidíme co přinesou další závody.

10.10.2015 Toi Toi Cup Milovice

Milovický závod byl prvním Toi Toi Cupem,do kterého nastoupil závodník cyklokrosu Milovice. Jana statečně bojovala,ale na lepší než 20.místo to bohužel nestačilo. Na takhle vysoké úrovni jela poprvé a moc ji děkujeme za reprezentaci.

První závod a umístění na stupních vítězů !!

V neděli 4.října odstartovala nová amatérská cyklokrosová série UAC závodem v Kosmonosích. Naše závodnice Jana Lenčová obsadila nádherné druhé místo. Gratulujeme a těšíme se na start v sobotu 10.října v Milovicích na Toi Toi Cupu.

26.9. 2015 Liberec

V sobotu 26.září se konal v Liberci poslední závod dětské letní série horských kol. Naši závodníci se neztratili a zde je stručný report od jejich maminky:     Honzíka provázela dost smůla, snad v polovině závodů spadl, ale díky dvěma druhým místům z prvního a druhého závodu, si...

V plném tréninku

Jak jsem již minule avizoval na startu národní série Toi Toi Cupu se objeví první závodník Cyklokrosu Milovice. Budeme zastoupeni v kategorii Ženy U23 a Jana se svědomitě připravuje. Silnice, kros a posilovna. Držíme palce a přiďte ji povzbudit na domácím závodě v Milovicích.

29.8.2015 Mladá Boleslav

Začala podzimní část dětských závodů. V sobotu 29.8. hostila Mladá Boleslav další díl dětských závodů. Na startu nechyběl ani náš závodník Honzík a obsadil pěkné 12.místo z 24 startujících.

První závodníci našeho Teamu !

Alenka a Honzík Königsmarkovi,    si poprvé oblékli dres Cyklokrosu Milovice na dětských závodech v Doksech,které se konaly 14.6. Moc děkujeme za reprezentaci a pěkné výkony.