Zajímavosti

Informace o závodě

Přípravy v plném proudu

Přípravy na vrcholový závod sezóny pro mládež a ženy jsou v pnlém proudu. Každý den je odhrabán nový úsek tratě,nastříkali jsme startovní rošt a cílovou rovinku. Každou sobotu nás poctí svou náštěvou mladí cyklokrosaři,kteří zde najíždějí první trénikové kylometry.

Přivítali jsme se první krosaře !

V neděli 16.listopadu nás poctili svou náštěvou první krosaři. Vyzkoušet si mistrovskou trať přijel oddíl Sokol Veltěž.

Přípravy v plném proudu

Každý týden probíhají úpravy tratě. Došlo k rozšíření startovního roštu,odstranění pařezů,průběžně se hrabe listí. Ceny pro vítěze se začínají hromadit. Dolaďujeme podmínky startu zahraničních závodníků.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ PRO ZÁVODNÍKY - MČR a Toi Toi Cup 13.12.2014

Penzion Kotvas, Milovice nad Labem (Polabí) mob. +420 773 535 901 jirikotvas@seznam.cz     Umístění: V Polabí, v klidné části města Milovice nad Labem, 5 km od Lysé nad Labem. Vlakové nádraží Milovice nad Labem 400 m. Benátky nad Jizerou 10 km, Nymburk 13...

NOVÝ PARTNER - Firma Consolis

Jsme moc rádi,že se nám podařilo získat nového partnera,který nám dodá materiál na opravu startovního roštu. Něco málo o firmě Consolis,: Prodej stropních předpjatých dutinových panelů, jímek, odlučovačů, protipožárních a protihlukových stěn a čerpacích šachet. Zajišťujeme kompletní dodávku...

Již známe hlavního rozhodčího !

UCI nám přidělila hlavního rozhodčího GEYSEN Luc  BELGIUM.  

Nový partneři závodu

Novými partnery MČR mládežnických kategorií,které se Milovicích pojede se staly firmy PROLOG BikesShop Trutnov a SPECIALIZED.

Úprava tratě

Milovická trať již má za sebou první jarní hrabání listí a úpravu nových úseků.

22.3.2014 Přípravy zahájeny

Silniční sezóna roztočila svůj kolotoč závodů,ale již začínáme tvrdě pracovat na přípravě domácího cyklokrosového šampionátu pro mládež a ženy. Právě probíha jarní údržba tratě a příprava nových úseků.
1 | 2 >>

Cyklokros Milovice