Zajímavosti

Zajímavosti

Tak to máme úspěšně za sebou.

Uplynul týden od Toi Toi cupu v Milovicích a již ze mne vyprchal stres a únava. Při pohledu z okna mne mrzí,že jsme neměli tolik sluníčka jako dnes. Chtěl bych jěště jednou poděkovat všem co nám se závodem pomáhali, všem,kteří si našli cestu do lesoparku a přišli se podívat a fandit.

Na startu v Milovicích Slovenští, Polští a Němečtí závodníci

Dnes dorazily startovní listiny pro sobotní závod u nás v Milovicích. Na start se v šesti kategoriích postaví celkem 221 závodníků ze 4 zemí.

Dnes se začalo se stavbou tratě !! / 7.10. 2013

Dnešním dnem byl zetlučeň první kolík na trati pro sobotní závod. Za slunečného počasí nám šla práce od ruky a do pozdních večerních hodin jsme zabíjeli kolíky a natahovali pásku. Zítra pokarčujem.

Již za 14 dní !!

Cyklokrosová sezóna již byje na dveře a tuto sobotu vše začne v Moravském Uničově. Závod v Milovicích je na programu v sobotu 12.října a přípravy se chýlý ke svému konci. Dnes se začalo s vylepováním plakatů a od 7 do 11.října bude na rádiu Kiss Delta probíhat soutěž k tomuto závodu. Reklamní spot...

Nátáčení reklamního spotu

V pondělí 26.srpna proběhne natáčení reklamního spotu na závod Toi Toi cupu,který se uskuteční v Milovicích.

PROPOZICE ZÁVODU

Propozice TOI TOI CUP 2013.doc (5766656)

PŘÍPRAVY V PLNÉM PROUDU

Po úspěšné Pave Tour máme za dveřmi další závod, které naše Občanské sdružení pořádá. Ve spolupráci s Milovickou školou T.G. Masaryka se uskuteční dětský MTB cup. Při této příležitosti se začíná s úpravou tratě a vysekání parku. O novém prvku tratě jsme Vás již informovali a dojde také k...

Poháry jsou už doma !!

Do závodu zbývá jěště spoustu času,ale sadu pohárů a medailí již máme doma. Doufáme,že se vítězům budou líbit a udělají jim radost.

Přípravy v plném proudu !

Krosová sezóna nedávno skončila,ale přípravy na říjnový závod jsou v plném proudu. Počínaje úpravou tratě,zajištění občerstvení, doprovodným program pro diváky a vyžitím pro děti konče. Budem se snažit,aby si divák odnesl jak sportovní tak i kulturní zážitek.

Změna Tratě

Po delší době jsem se procházel po trati a přemýšlel co by se dalo změnit. Dojde k vynechání dvou pasáží a přibyde nová, která ponese název: ,, Milovický TAXIS " Myslím, že si na své přijdou jak závodníci tak v neposlední řadě diváci.
1 | 2 >>

Cyklokros Milovice