VÝSLEDKY BĚŽECKÝCH ZÁVODŮ - BĚH PRO CYKLOKROS 20.6.2014
DÍVKY 4 - 5. třída
1) Slavíčková Lenka ZŠ T.G.Masaryka Milovice
2) Bangová Naděžda ZŠ a MŠ Juventa Milovice
3) Švecová Barbora ZŠ a MŠ Juventa Milovice
4) Švecová Šárka ZŠ a MŠ Juventa Milovice
5) Králová Tereza ZŠ a MŠ Juventa Milovice
6) Šichová Tereza ZŠ a MŠ Juventa Milovice
7) Kožnarová Lucie ZŠ T.G.Masaryka Milovice
8) Červenková Radka ZŠ T.G.Masaryka Milovice
9) Šimková Veronika ZŠ a MŠ Juventa Milovice
10) Beranová Zdeňka ZŠ a MŠ Juventa Milovice
11) Vildová Patricie ZŠ a MŠ Juventa Milovice
12) Kopecká Kateřina ZŠ a MŠ Juventa Milovice
13) Formánková Emma ZŠ T.G.Masaryka Milovice
14 ) Pinková Alice ZŠ a MŠ Juventa Milovice
15) Chramostová Martina ZŠ a MŠ Juventa Milovice
16) Žižková Adéla ZŠ a MŠ Juventa Milovice
17 ) Radochová Anna ZŠ a MŠ Juventa Milovice
18) Bížová Kateřina ZŠ a MŠ Juventa Milovice
19) Levá Natálie ZŠ a MŠ Juventa Milovice
20) Slováková Anna ZŠ a MŠ Juventa Milovice
21) Zedníčková Vendula ZŠ a MŠ Juventa Milovice
22) Tanglová Lucie ZŠ a MŠ Juventa Milovice
23) Batlíková Matylda ZŠ a MŠ Juventa Milovice
CHLAPCI 4 - 5. třída
1) Bechyně Filip ZŠ a MŠ Juventa Milovice
2) Petrinko Michal ZŠ a MŠ Juventa Milovice
3) Zedníček Jan ZŠ T.G.Masaryka Milovice
4) Král Jiří ZŠ T.G.Masaryka Milovice
5) Busta Jakub ZŠ T.G.Masaryka Milovice
6) Vostřel Jan ZŠ a MŠ Juventa Milovice
7) Černý Jakub ZŠ a MŠ Juventa Milovice
8) Williams Benjamin ZŠ a MŠ Juventa Milovice
9) Svašek Oskar ZŠ a MŠ Juventa Milovice
10) Čepěl Jaroslav ZŠ a MŠ Juventa Milovice
11) Trkáč David ZŠ a MŠ Juventa Milovice
12) Tejnický Petr ZŠ T.G.Masaryka Milovice
13) Meysarosh Artur ZŠ a MŠ Juventa Milovice
14) Simonov Petr ZŠ a MŠ Juventa Milovice
15) Vojta Roman ZŠ a MŠ Juventa Milovice
16) Schallmann Ludvík ZŠ a MŠ Juventa Milovice
17) Hlaváček Štěpán ZŠ a MŠ Juventa Milovice
18) Zachař Dominik ZŠ a MŠ Juventa Milovice
19) Berka Michal ZŠ a MŠ Juventa Milovice
20) Midrla Jan ZŠ a MŠ Juventa Milovice
21) Drahorád Jakub ZŠ a MŠ Juventa Milovice
22) Březina Jiří ZŠ a MŠ Juventa Milovice
23) Janoušek Marek ZŠ a MŠ Juventa Milovice
24) Šembera David ZŠ a MŠ Juventa Milovice
25) Patkaň Lukáš ZŠ a MŠ Juventa Milovice
26) Šwierzewski Kamil ZŠ a MŠ Juventa Milovice
27) Schwan J.Samuel ZŠ a MŠ Juventa Milovice
28) Kurek Matyáš ZŠ a MŠ Juventa Milovice
29) Sibera Michael ZŠ a MŠ Juventa Milovice
30) Spilko Matěj ZŠ a MŠ Juventa Milovice
31) Marvan Robert ZŠ a MŠ Juventa Milovice
32) Jelínek Roman ZŠ a MŠ Juventa Milovice
33) Šemlej Lukáš ZŠ a MŠ Juventa Milovice
34) Tran Quoc Trun ZŠ a MŠ Juventa Milovice
DÍVKY 6 - 7. třída
1) Plecitá Gabriela ZŠ T.G.Masaryka Milovice
2) Tomková Gabriela ZŠ B.Hrozného Lysá n/L
3) Vojtová Sára ZŠ T.G.Masaryka Milovice
4) Grešlová Kristína ZŠ T.G.Masaryka Milovice
5) Tůmová Monika ZŠ T.G.Masaryka Milovice
6) Kalincová Michaela ZŠ T.G.Masaryka Milovice
7) Němcová Zuzana ZŠ B.Hrozného Lysá n/L
CHLAPCI 6 - 7. třída
1) Jakub Dvořák ZŠ T.G.Masaryka Milovice
2) Kmet Matouš ZŠ T.G.Masaryka Milovice
CHLAPCI 8 - 9. třída
1) Dula Vojtěch ZŠ T.G.Masaryka Milovice
2) Šulc Adam ZŠ T.G.Masaryka Milovice
Cyklokros Milovice